1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
34
Blog SKO

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

Serdecznie witamy na blogu małej, sześcioklasowej szkoły, położonej w malowniczej wsi Niezabyszewo. Od 2008r. nasza szkoła nosi imię Marszałka Józefa Piłsudskiego, co zobowiązuje nas do wielu aktywnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Popularyzujemy wiedzę o finansach, działając w SKO. Staramy się również rozbudzać kreatywność wśród naszych uczniów. Na tym właśnie blogu znajdziecie to, czym chcielibyśmy się z Wami podzielić. Zachęcamy do odwiedzin i komentarzy !

Jak minęły ferie uczniom naszej szkoły?

Sentymentalne wspomnienia z ferii.

11

Rozstrzygnięcie konkursu na ferie

Zwycięzcy igraszek wyrazowych do oszczędzania zachęcać gotowych.

6

Konkurs na ferie

Igraszki wyrazowe do oszczędzania zachęcać gotowe.

8

Nareszcie FERIE!

Mimo, iż drugi semestr nauki w szkole już się rozpoczął, dopiero teraz udajemy się na zasłużony odpoczynek. Wypoczywamy oczywiście w sposób aktywny!

9

Zabawa karnawałowa i premiera "Calineczki" w wykonaniu uczniów kl.V

W tym roku na zabawę karnawałową w naszej szkole uczniowie klasy V przygotowali przedstawienie teatralne pt. "Calineczka".

24

Lekcja przyrody z pracownikami Nadleśnictwa Osusznica

04.02.2013 r., nietypową lekcję przyrody dla uczniów kl. IV-VI zorganizowała pani Jolanta Majkowska. Prowadzili ją Leśniczy Leśnictwa Bukowa Góra pan Zenon Depka Prądzinski i Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Osusznica pan Mariusz Chrzan. Dzięki tym zajęciom uczniowie dowiedzieli się, że są gośćmi w le ...

16

Program profilaktyczny " Cukierki"

Od września 2012 r. do stycznia 2013 r. uczniowie klasy IV, której 90% to członkowie SKO, zostali objęci programem profilaktycznym " Cukierki".

17

Z potrzeby serca. Udział w akcji " Szkoło Pomóż i Ty"

Pomagamy podopiecznym Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".

15
1