24.10.2011

OBCHODY "TYGODNIA DLA OSZCZĘDZANIA".

W ramach projektu "Tydzień dla oszczędzania" uczniowie naszego Ośrodka będą poznawać i pogłębiać tajniki oszczędzania. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z obchodami Tygodnia oszczędzania oraz Światowego Dnia Oszczędzania :)

„TYDZIEŃ DLA OSZCZĘDZANIA”

W OŚRODKU SZKOLNO- WYCHOWAWCZYM

IM. PRZYJACIÓŁ DZIECI W SZKLARACH GÓRNYCH

24.10-02.11.2011R.

 

 

W dniach od 24.10.2011 do 02.11.2011 w naszej szkole zostanie zorganizowanych wiele działań i inicjatyw edukacyjnych koordynowanych przez opiekuna SKO Agnieszkę Walicką:

1.Konkursy plastyczne na plakat promujący oszczędzanie dla wszystkich uczniów naszego Ośrodka.

2.Konkurs na prezentację multimedialną promującą oszczędzanie dla uczniów klasy I-II gimnazjum.

3.Wizyta przedstawiciela banku dla uczniów klas I-VI Sp. oraz I-III gimnazjum.

4.Przeprowadzenie lekcji wychowawczych w klasach I- II gimnazjum z zakresu gospodarowania finansami (na podstawie przygotowanych materiałów i scenariuszy lekcji).

5.Klasa I- III Sp. przygotowuje gazetkę o oszczędzaniu.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla najlepszych uczestników Konkursu nastąpi  02.11.2011r., kiedy to podsumujemy akcję. Tego dnia pokażemy najlepsze plakaty oraz wyświetlimy najciekawsze prezentacje.

Na uroczystość zaproszony zostanie przedstawiciel banku, który będzie wręczał nagrody, a także opowie dzieciom po co są banki i dlaczego są takie ważne. W czasie tej uroczystości nasi uczniowie otrzymają książeczki oszczędnościowe i zostaną oficjalnie przyjęci do grona członków SKO.

 

 

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA

 

OPIEKUN SKO

Agnieszka Walicka

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 5
  • 13