1

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
5
Blog SKO

Pałacowe SKO w Szklarach Górnych

Pałacowe SKO w Szklarach Górnych

Witamy wszystkich internautów na Pałacowym blogu ze Szklar Górnych. No to na początek może krótka historia naszej działalności? Ok:) No to działamy od 01 września 2011r. - no i była krótka, ale już niedługo ta krótka historia stanie się bardzo znana;) Dobrze, historia działalności była no to kilka słów o nas. Jesteśmy Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Szklarach Górnych, uczy się u nas 108 uczniów. Ośrodek skupia w sobie szkołę podstawową specjalną, gimnazjum specjalne oraz szkołę zawodową. Opiek

Zasady oszczędzanie wody i energii elektrycznej.

Poniżej przedstawiam ogólne zasady oszczędzania energii elektrycznej i wody, co w znaczny sposób wpływa na ogólne oszczędzanie w naszym domu rodzinnym.

30

Oszczędzanie- cytaty, aforyzmy z całego świata!

Przedstawiamy kilka cytatów, aforyzmów z całego świata o oszczędzaniu- może one zainspirują nas wszystkich do oszczędzania:)

0

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA.

Zobaczcie jak nasi uczniowie obchodzili Światowy Dzień Oszczędzania :)

0

Gazetka Szkolnej Kasy Oszczędności

A oto gazetka SKO-wiczów, dotyczy działalnośći SKO w naszym Ośrodku.

0

Gazetki szkolne SKO

Gazetki zostały przygotowane przez uczniów klas I-III Sp. dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim oraz I-III Sp. dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

0

Konkurs plastyczny nt. oszczędzanie oraz SKO

Uczniowie naszego Ośrodka w ramach projektu Tydzień dla Oszczędzania wzięli udział w ogólnoośrodkowym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu.

1
1