1

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
3
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Apel SKO 2019

W dniu 20.11.2019 roku odbył się w szkole uroczysty apel podsumowujący konkurs SKO za rok szkolny 2018/2019.

2

Warsztaty ekologiczne

3 października klasa 3a uczestniczyła w warsztatach ekologicznych - zajęcia terenowe w ramach projektu "Dobre praktyki dla wzmocnienia bioróżnorodności i aktywnej ochrony muraw galmanowych rejonu śląsko-krakowskiego BioGalmany".

1

Apel dla klas 1-3 "Bezpieczeństwo w szkole i ruchu drogowym".

10 października klasy 3a i 3b z wychowawcami Patrycją Czajer i Jadwigą Janią przygotowały apel dla klas 1-3 "Bezpieczeństwo w szkole i ruchu drogowym".

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 r. odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wybrani uczniowie z klas szóstych stworzyli komisje egzaminacyjne, które przeprowadzały egzamin z tabliczki mnożenia wśród wszystkich uczniów klas 4-6

0

Piknik "Aktywne dzielnice"

21 września przy Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie- Ciężkowicach odbył się piknik „Aktywne Dzielnice”, na który zaprosił prezydent miasta Jaworzna pan Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

0
1