1

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
10
Blog SKO

osiemnastka

osiemnastka

JAWORZNICKA "OSIEMNASTKA" bardzo miło wita Was. Tutaj zawsze jest wesoło tutaj mile spędzamy czas. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego bloga SP18 w Jaworznie i do komentowania naszych wpisów POZDRAWIAMY

Apel SKO 2019

W dniu 20.11.2019 roku odbył się w szkole uroczysty apel podsumowujący konkurs SKO za rok szkolny 2018/2019.

2

Warsztaty ekologiczne

3 października klasa 3a uczestniczyła w warsztatach ekologicznych - zajęcia terenowe w ramach projektu "Dobre praktyki dla wzmocnienia bioróżnorodności i aktywnej ochrony muraw galmanowych rejonu śląsko-krakowskiego BioGalmany".

1

Apel dla klas 1-3 "Bezpieczeństwo w szkole i ruchu drogowym".

10 października klasy 3a i 3b z wychowawcami Patrycją Czajer i Jadwigą Janią przygotowały apel dla klas 1-3 "Bezpieczeństwo w szkole i ruchu drogowym".

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 r. odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wybrani uczniowie z klas szóstych stworzyli komisje egzaminacyjne, które przeprowadzały egzamin z tabliczki mnożenia wśród wszystkich uczniów klas 4-6

0

Piknik "Aktywne dzielnice"

21 września przy Szkole Podstawowej nr 18 w Jaworznie- Ciężkowicach odbył się piknik „Aktywne Dzielnice”, na który zaprosił prezydent miasta Jaworzna pan Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

0
1