1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

nasza10

nasza10

SUKCES ALICJI

24 maja uczennica naszej szkoły Alicja Kucharczyk z kl.5c, która wygrała eliminacje szkolne konkursu przyrodniczo – matematycznego „1 z 10” reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „1 z 10”, organizowanym przez Szkołę Podstawowa Nr 35 w Tychach.

3

Przygotowania do IV Pikniku Rodzinnego

W naszej szkole rozpoczęły sie do Pikniku Rodzinnego.

1

Mistrz SUDOKU

W dniu 06.03.2018r. w Szkole Podstawowej nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy w Tychach odbył się Międzyszkolny konkurs "Mistrz SUDOKU".

20

DBI

W dniu 22. 02. 2018r. klasy czwarte zaprosiły uczniów oraz nauczycieli do podsumowania obchodów DBI.

9

Europejski Quzi Finansowy

W dniu 20.02.2018r. uczniowie klasy 7 wzięli udział w eliminacjach do Europejskiego Quizu Finansowego, którego Organizatorem jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości.

3

Konkursy SKO

Przypominamy, że trwa konkurs „Pytanie na Szkolnych Blogach”.

4

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom, aby Nowy Rok wypełniałała życzliwość, radość i satysfakcja.

2

Wyjście do Mediateki.

Czy można wyrwać się poza mury szkoły, nie wydać ani złotówki i nie nudzić się? Oczywiście. Warunek - trzeba być przedsiębiorczym! Klasa III a odwiedziła tyską Mediatekę. To fantastyczna biblioteka, która łączy tradycję z nowoczesnością. Oprócz ciekawych książkowych propozycji poznaliśmy takie ...

3

Jesteśmy kreatywni.

Osoba przedsiębiorcza planuje, wprowadza nowe rozwiązania lub ulepsza już istniejące. Potrafi korzystać z nowoczesnych technologii. Uczniowie klasy 7 świetnie planują i realizują swoje pomysły.

1

Wycieczka do Muzeum Śląskiego i Laserhouse

Dnia 12 grudnia klasy 5c i 7a uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Śląskiego i Laserhouse w Katowicach.

1
1 2 następna ostatnia