12.10.2019

Wycieczka do Warszawy!

12 września 2019r. cała klasa VIII z młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w w Bartoszycach oraz naszym wychowawcą p.Mariolą Maciejewską wybraliśmy się do Warszawy, aby zwiedzić Sejm RP i Łazienki Królewskie.

imgimg12 września 2019r. Wybraliśmy się na wycieczkę do Warszawy, aby zwiedzić Sejm RP i Łazienki Królewskie. Podróż aby dotrzec na czas musielismy wyjechać o 5 rano.

Naszym pierwszym przystankiem był Sejm RP. po którym, oprowadzał nas pan Adam Ołdakowski - poseł na Sejm RP. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o histprii i obradach Sejmu, politykach, czy tez o samym budynku Sejmu. Jednym faktem, z którym możemy się z Wami podzielić to to, że na terenie Sejmu RP znajdują się ule, a miód zbiera się i sprzedaje w Warszawie. 

Drugim naszym etapem wycieczki, były Łazienki Warszawskie. W Łazienkach, mogliśmy podziwiać piękne widoki, np. różnych budynków, natury czy też wiewiórek. Możemy wam wszystkim powiedzieć, że Łazienki, to jeden z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. 

Wszyscy do domu wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni z wycieczki. Mamy nadzieję, że znów wybierzemy się do Warszawy na taka wycieczkę!

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 13
  • 19