23.03.2019

IV edycja Szkolnych Konkursów z SKO

14 marca 2019 r. rozstrzygnęliśmy IV edycję Szkolnych Konkursów z SKO.

14 marca 2019r. rozstrzygnęliśmy IV edycję Szkolnych Konkursów z SKO. Uczniowie klas V – VIII mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Ameryki Południowej. Przed nami jeszcze Australia i Oceania, a także nasza rodzima Europa. Czwartoklasiści i piątoklasiści, w ramach konkursu „Poznajemy tajemnice przyrody z SKO”, poszerzyli swoją wiedzę o funkcjonowaniu różnych ekosystemów. Natomiast najmłodsi ponownie spróbowali swoich sił w rozwiązywaniu różnych łamigłówek.imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Uczniowie chętnie biorą udział w w/w przedsięwzięciach, ponieważ sprzedawane za symboliczną złotówkę zadania konkursowe rozchodzą się dosłownie „na pniu”. Zebrane środki pieniężne przeznaczamy na nagrody dla uczestników konkursów. Nagrody pozyskujemy również od lokalnych sponsorów, wspierają nas także nauczyciele.

Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach – warto, ponieważ poszerzacie swoją wiedzę, uczycie się wyszukiwać informacje z różnych źródeł, ćwiczycie swój umysł!

9
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 12
  • 5
Komentarze