06.06.2018

„Kilometry Dobra” – w naszej szkole

imgKilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata.

Nasza Szkoła również z wielką radością przyłączyła się jak w ostatnich latach  do tej szlachetnej akcji.

Szkolne Koło Caritas zorganizowało kiermasz ciast, które częściowo  przygotowało na swoich popołudniowych spotkaniach, ale przede wszystkim wyszło z prośbą do Rodziców o przyłączenie się do tej akcji. Wiele dzieci przyniosło wypieki własnej roboty aby od samego rana na holu szkoły kusiły uczniów, rodziców i nauczycieli…

Pieniądze zebrane w ramach  szkolnej akcji zostaną przeznaczone na prace remontowe Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień "Metanoia", która  jest jedną z placówek Caritas Archidiecezji Białostockiej.

 

1
Dodaj Komentarz
  • 19
  • 11
  • 20
Komentarze