1 2 3 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Z wizytą na Zielonym Wzgórzu

8 kwietnia uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej odwiedzili Zielone Wzgórze, by dzięki aktorom Narodowego Teatru Edukacji poznać losy niezwykłej bohaterki, która wzrusza, bawi i potrafi mówić bez końca.

61

Zagadka nr 6

Wizyta piąta: Brzuchomówcy i Wszystkożercy

9

Kocham Cię Mamo!

Matka - to najpiękniejsze słowo świata. Kojarzy nam się z ciepłem dzieciństwa, z jego beztroską i poczuciem bezpieczeństwa. Z okazji Dnia Matki składamy życzenia płynące prosto z serca wszystkim mamom.

13

Lady Pieniążek - „Franek i prezent dla siostry”

Zapraszamy Was do przeczytania pierwszego opowiadania Lady Pieniążek, mamy-czarodziejki, która czaruje nie tylko słowem. Co oszczędny brat postanowił podarować młodszej siostrze na urodziny? Czy był to wspaniały prezent i przeznaczył na niego wszystkie oszczędności? Przeczytajcie sami...

24

Lady Pieniążek

Zachęcam do czytania opowiadań pisanych przez "Lady Pieniążek". A kim jest "Lady Pieniążek"? Przeczytajcie sami, co o sobie napisała.

10

Banknoty

Wiecie już co to są banknoty. A czy wiecie jakie wizerunki królów możemy zobaczyć na 10, 20, 50, 100 i 200 złotych? W lewym dolnym rogu znajdują się oznaczenie dla niewidomych w kształcie różnych figur o wypukłych brzegach. Pobaw się w detektywa i sprawdź jakie nominały mają: kwadrat, okrąg, romb, r ...

17
1 2 3 następna ostatnia