1 2 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Kiermasz walentynkowy SKO

Z opiekunem SKO p. Bożeną postanowiliśmy zrobić kiermasz walentynkowy, który okazał się strzałem w 10.

10

Konkurs plastyczny na "Kartkę walentynkową"

Z okazji zbliżających się Walentynek w naszej szkole odbył się konkurs na najładniejszą walentynkę.

8

Zabawa karnawałowa klas 4 - 6

Jest karnawał - czas zabawy. A że potrafimy się bawić, udowodniliśmy na naszej zabawie karnawałowej.

7

Zabawa karnawałowa klas 1-3

Na ten dzień (11 II) czekaliśmy z niecierpliwością. Mogliśmy się przebrać za ulubionych bohaterów, być kimś innym niż na co dzień. Bawić się przy głośnej muzyce, zamiast uczyć się z książek!

11

Tydzień Przyjaźni

Od 10. do 14. lutego w naszej szkole trwał "Tydzień Przyjaźni". Każdego dnia obowiązywało inne hasło.

4

I Sensacyjna Gra Miejska z zagadką kryminalną w tle

8 II 2014 r. z okazji 759. urodzin Oleśnicy została zorganizowana I Sensacyjna Gra Miejska z zagadką kryminalną w tle. Zajęliśmy ...

11

Ach, ten Walenty...

Dziś dzień wyjątkowy, ponieważ obchodzimy Walentynki - święto miłości, przyjaźni i życzliwości. A to wszystko za sprawą pewnego Walentego, biskupa, męczennika i świętego.

33

Nasza Zuzanna świątecznie i zimowo

Z wielką radością informujemy, że uczennica Katolickiej Szkoły Podstawowej w Oleśnicy, Zuzanna J. z klasy III, zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej.

14

Stań po Zielonej Stronie mocy w lutym

Wszystkich uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej zachęcamy, by w lutym stanęli po Zielonej Stronie Mocy. W tym miesiącu superuczestnicy otrzymają walentynkowe świeczniki w kształcie serca. Rozdanie nagród odbędzie się 14 lutego, tuż przed feriami.

8

Styczniowy Superuczestnik akcji "Stań po Zielonej Stronie Mocy".

Po raz kolejny, tym razem w styczniu, wybraliśmy najlepszych uczestników akcji „Stań po Zielonej Stronie Mocy”.

9
1 2 następna ostatnia