1 2 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
6
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

Jesień jaka jest, każdy widzi

Nadeszła jesień. To pora roku, którą wyjątkowo lubię. Świat zmienia wtedy barwy, a pogoda sprawia psikusy.

17

„Przyszliście tu tylko po to, żeby urwać się z lekcji”

Czy wszystkie rodziny są podobne? Czy inni rodzice ciągle upominają, a dzieci dokazują, jak my? O tym przekonaliśmy się, będąc zaproszeni do domu Miziołków.

2

Noc Chłopaków

Każdy z chłopaków dobrze wie, że 30 września bawimy się!

12

Nasi nowi przyjaciele

Niedawno mieliśmy zaszczyt gościć wolontariuszy AIESEC. W tym roku Katolicką Szkołę Podstawową odwiedzili goście z Chin, Rumuni i Algierii.

1

Jak posprzątaliśmy świat?

Jak co roku uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej wysprzątali część miasta, biorąc udział w akcji Sprzątania Świata. To już kolejny raz, gdy nasza szkoła pomogła Matce Ziemi.

5
1 2 następna ostatnia