09.06.2011

WYCIECZKA DO WARSZAWY

20-21.05.2011r.

Nasi uczniowie po opieką nauczycieli udali się na wycieczkę do Warszawy. Oczywiście przez cały rok szkolny uczniowie oszczędzali, zbierając pieniądze  na wycieczkę. Szesnastego maja wypłaciłam z książeczki SKO pieniądze na tę podróż w kwocie 5657,47zł .

 

A oto relacja z wycieczki przesłana przez panią Martę Lender- jednego z opiekunów:

 

"Rankiem 20 maja 2011 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wyprawę do Warszawy.

Po udanej podróży, około południa dotarli do warszawskich Łazienek. Spacer połączony z przyjemną lekcją historyczno-przyrodniczą prowadzoną przez p. Anię Pawluczuk, p. Kamilę Gan i p. Ewę Dziemiela dostarczył wielu wrażeń i rozjaśnił umysły. Mocno świecące słońce nieco zmęczyło, więc spod pomnika Chopina spokojnym krokiem grupa udała się  do autokaru. Następnym punktem programu wycieczki było kino 5D. Uczniowie byli zachwyceni i mocno podekscytowani po projekcji 3 filmów z efektami oddziałującymi na  wiele zmysłów. Następnie wyruszyli na kwaterę do schroniska. Po spokojnej noc i pysznym śniadaniu następny dzień rozpoczęto od zwiedzania Zamku Królewskiego i Starego Miasta. Zdjęcia w najbardziej charakterystycznych miejscach Stolicy na dłużej utrwalą pamięć o pobycie w tym pięknym mieście. Warszawskie ZOO to ostatnie miejsce zwiedzania, gdzie kilkugodzinny spacer w pełnym słońcu  i podglądanie zwierząt nie dały w kość.

Powrót był już tylko czasem wytchnienia dla uczniów, którzy późnym wieczorem szczęśliwi dotarli do domów.  A nauczyciele po tak fantastycznym wyjeździe planują kolejny… ale o tym w przyszłym roku szkolnym. I oczywiście będziemy zbierać na ten cel pieniądze na książeczkę SKO.

 

copy_of_Warszawa1.jpg

 

 

 

Warszawa.jpg

7
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 22
  • 6
Komentarze