11.11.2012

Uroczyste obchody ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

09 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

09.11. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. W montażu słowno-muzycznym uczniowie klasy IV zaprezentowali dzieje naszej Ojczyzny od czasów I rozbioru Polski do agresji III Rzeszy i Związku Sowieckiego na terytorium odrodzonej II Rzeczpospolitej.  Wspólnie oddaliśmy cześć wszystkim Bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. W podsumowaniu uroczystości Pani Dyrektor przypomniała, że walka o niepodległość naszej Ojczyzny toczyła się nie tylko w formie wystąpień zbrojnych, ale także poprzez naukę i podtrzymywanie narodowych tradycji. W tym sensie wszyscy możemy także dziś służyć Polsce.

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 9
  • 0