28.12.2011

Zakończenie rodzinnego konkursu na szopkę bożonarodzeniową oraz na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Współpraca z rodzicami - 21 grudnia 2011r.

W połowie listopada w naszej szkole został ogłoszony konkurs na rodzinną szopkę bożonarodzeniową oraz na najpiękniejszą ozdobę choinkową. W konkursie wystawionych zostało 13 szopek i 18 ozdób choinkowych. Dzisiaj komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki. Gratulujemy osobom nagrodzonym oraz tym, którzy wzięli udział w konkursie. Przede wszystkim jednak słowa podziękowania i uznania należą się rodzicom oraz osobom spokrewnionym, które pomogły naszym uczniom w wykonaniu tak wspaniałych i wyjątkowych szopek, wykorzystując przy tym różne naturalne materiały przyrodnicze.

 

20XII11_04.JPG

 

20XII11_09.JPG

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 9
  • 17