09.09.2014

Bezpieczni na drodze

Upominek dla pierwszoklasistów

Nowi uczniowie naszej szkoły otrzymali od opiekuna SKO opaski odblaskowe. Dzień jest coraz krótszy, więc będą mogli bezpiecznie poruszać się po drodze o zmroku.

 

DSC06858.JPG

 

8
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 1
  • 17
Komentarze