30.06.2013

III-56) SZKOLNY FESTYN

W dniu 15 VI 2013 w naszej szkole odbył się festyn z okazji "Dnia Dziecka" połączony z "Dniem Otwartym Szkoły". Całą imprezę przygotowali rodzice z pomocą "ludzi dobrej woli", zaproszonych gości , nauczycieli  i pracowników szkoły. Imprezę prowadził pan Rafał Sitnik, a pani Anita Kałuża uświetniła ją wystawą swoich prac plastycznych . Uczniowie ze Szkoły Tańca Towarzyskiego JAST zaprezentowali  przepiękne tańce. Dzięki absolwentom naszej szkoły wysłuchaliśmy koncertu instrumentalnego przygotowanego pod kierunkiem pani Iwony Leroch .Dzieci miały zapewnionych wiele atrakcji w postaci:rozgrywek sportowych, loterii fantowej, skoków na trampolinie, zawodów sportowych, przejażdżki na kładach pana Przemysława Matkowskiego i Damiana Kaszuwary, przjażdżki nowoczesnym ciągnikiem pna Mieczysława Turowskiego. Mogły oglądnąć wóz Straży Pożarnej w Kostomłotach oraz skorzystać z atrakcji proponowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Kostomłotach. Rodzice przygotowali równiez pieczone kiełbaski, przepyszne ciasta, lody i dużo słodyczy. Państwo Jerzy Karczewski i Anna Szlączka zafundowali soki , a państwo Izabela Krzekotowska i Zbigniew Kosowski  przepyszne truskawki. Nie zabrakło również nagród rzeczowych i dyplomów dla zwycięzców w zawodach sportowych. Impreza zakończyła sie aukcją prac dzieci i obrazu pani Aniti Kałuży, z której dochód będzie przeznaczony na potrzeby szkoły. Ten dzień był nie tylko "Dniem Dziecka", ale również "Dniem Życzliwości".  W tym dniu cieszyły się serca duże i małe , a uśmiech gościł na twarzach wszystkich.

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 1
  • 26