11.06.2011

89)Dzieci kochają rodziców.

W naszej szkole obchodziliśmy święto wszystkich mam i tatusiów. Uczniowie naszej szkoły zaprosili swoich rodziców i przygotowali dla nich krótki program artystyczny Maluchy z Klubu Witaminka  zachęcały rodziców do oszczędzania swojego zdrowia i zaprezentowały  przedstawienie przypominające o konieczności spożywania pięciu porcji warzyw i owoców dziennie. Nasi uczniowie są oszczędni i gospodarni i dlatego sami przygotowali słodki poczęstunek dla rodziców.Starsze koleżanki zajmowały się podawaniem do stołu.Na zakończenie  wręczyli kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Wzruszeni rodzice miło spędzili z dziećmi  czas .

Życzymy naszym kochanym rodzicom wszystkiego najlepszego przez cały rok !

26VI3.JPG

 

26VI1.JPG

 

26VI.JPG

 

 

 

26VI4.JPG

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 1
  • 17
Komentarze