05.06.2018

WIOSNA PRZYSZŁA DO NASZEJ SZKOŁY

Wraz z przyjściem kalendarzowej wiosny, nasza szkoła zakwitła milionami kolorów. Klasy ustroiły się w wiosenne barwy, kwiaty, bazie, a nawet w wielkanocne jajka i zające. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w przygotowanie swoich klas. Efekt był piorunujący. Aby było jeszcze bardziej kolorowo, uczniowie każdej klasy przebrali się we wcześniej wylosowany kolor. Na szczególne uznanie zasługuje klasa 4, która wylosowawszy kolor różowy przebrała się w 100%. Gratulujemy odwagi Franciszkowi Czaja, który cały dzień chodził ubrany na różowo od stóp do głów. Kolejnym zadaniem było wylosowanie pytań, na które należało odpowiedzieć w formie plakatu. Pytania dotyczyły znaczenia kolorów w różnych aspektach naszego życia np. kolory w modzie, marketingu, herbatach, kwiatach, czy kamieniach szlachetnych. Uczniowie opisywali też mieszanie kolorów jak i ich zapis w języku html. Wszyscy wspaniale się spisali, dlatego każdy zasłużył na słodką niespodziankę.

imgimgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 0