07.10.2025

SKO-WICZE W FINALE LIGI KARATE

Nasza SKO-wiczka - Nadia Isajew z kl. 1b zdobyła 1 miejsce w kategorii KATA oraz 2 miejsce w kategorii KUMITE w Finale Ligi Karate Kontaktowego.

Ogromne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów w sporcie.

imgimg

11
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 20
  • 16
Komentarze