08.01.2019

OTWIERAMY SERCA DLA POTRZEBUJĄCYCH

W niedzielę, 6 stycznia w Święto Trzech Króli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły udali się do kościoła pw św. Jacka. Po mszy świętej uczniowie klas 5a, 5b, 6a, 6c przypomnieli historię narodzin Jezusa, wystawiając Jasełka „Zanim przyjdzie Bóg".

img

Po występach naszych dzieci zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla dziecka chorego na raka.Nasze SKO też tam było. Cegiełkami w zbiórce były papierowe czerwone serduszka na patyku oraz piernikowe serca, przygotowane przez nauczycieli i rodziców naszej szkoły.

img

Akcja charytatywna przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze. Wolontariusze byli szczerze wzruszeni wielkością ofiar, jakie zostały przekazywane na leczenie chorej osoby.

img

img

33
Dodaj Komentarz
  • 24
  • 9
  • 23
Komentarze