14.05.2021

OGÓLNOPOLSKI KONKURS KULINARNY „ZDROWO GOTUJĘ – ZDROWO SIĘ ODŻYWIAM Z SKO”

Maj w SKO nawiązuje do zdrowego odżywiania oraz  niemarnowania żywności.

Żeby zdrowo żyć, trzeba zdrowo jeść. Tak rozpoczyna się publikacja przygotowana specjalnie dla Was i rodziców pt. „Apetyt na zdrowie – czyli o zasadach prawidłowego odżywiania, świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności”.Kasia i Kuba zabiorą Was w podróż przez świat witamin i składników mineralnych. Pokażą, jak robić zakupy, żeby zaoszczędzić czas, pieniądze, a także zadbać o zdrowie. Zobaczcie, co jeszcze przygotował na te okazję  Bank PKO BP:

img

https://www.pkobp.pl/media_files/b112eb57-1452-4d53-8a15-d0a885e115af.pdf

Znowu, aby zdrowo jeść, należy przygotowywać pyszne i pełnowartościowe posiłki, po których będziesz mieć dużo siły do codziennych zajęć.

Dlatego właśnie SKO przy Szkole Podstawowej nr 1 w Legnicy ogłasza Ogólnopolski Konkurs Kulinarny  na wykonanie zdrowej i smacznej potrawy według własnego przepisu. Mile wdziana pomoc rodziców:)

Wykonaj zdjęcia podczas tworzenia swojej potrawy, posiłku i efektu końcowego  (jeśli masz, ubierz koszulkę SKO). Wyślij zdjęcia w formacie jpg do organizatora: sko.jedynka-legnica@wp.pl  i napisz krótko, co przygotowałeś(aś) i jakich produktów użyłeś (aś). Możesz także wykonać potrawę specjalnie dla swojej mamy z okazji Dnia Matki. Nie zapomnij o nawiązaniu do SKO.  Ułóż ze zdrowych składników, np.  logo SKO

Nie zapomnij również napisać swojego imienia i nazwiska, klasy oraz adresu szkoły, do której uczęszczasz. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność Organizatora Konkursu i nie będą odsyłane. Termin nadsyłania prac konkursowych: 26. 05. 2021

Pod koniec maja spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych, spełniających wymogi konkursowe, rozlosujemy i nagrodzimy 6 osób. Nagrody prześlemy pocztą na adres szkoły.

 

POWODZENIA!

img

30
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 28
  • 24
Komentarze