27.09.2021

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "WAKACYJNA PRZYGODA Z SKO".

Poznajcie uczniów, którym dopisało szczęście podczas losowania.

W naszym konkursie na Szkolnych Blogach wzięło udział 44 uczniów z 9 szkół. Zadaniem uczestników Konkursu było wykonanie pracy plastyczno - technicznej w dowolnej technice przedstawiającej wakacyjną przygodę z SKO. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z zadaniem. Przygotowali przepiękne, kolorowe prace. Wydarzenie zaktywizowało dzieci z całej Polski, pogłębiło ich wiedzę na temat różnych sposobów oszczędzania zarówno zdrowego stylu życia, budżetu domowego, jak i oszczędzania w SKO i PKO.

 W poniedziałek, 27 września 2021 r., Jakub - SKO-wicz z kl.2 b, wylosował sześcioro Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu "WAKACYJNA PRZYGODA Z SKO".

Oto oni:

  1. Dominika K, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Długiem
  2. Karolina Ć, kl. 4, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kośmidrach
  3. Norbert H.kl. 5b, Szkoła Podstawowa nr 1 w Legnicy
  4. Hanna B, kl. 4a, Szkoła Podstawowa nr 17 im. w Rzeszowie
  5. Dominik M, kl. 6b, Szkoła Podstawowa nr 17 im. w Rzeszowie
  6. Dawid S, Szkoła Podstawowa nr 17 im. w Rzeszowie

 

Serdecznie Wam gratulujemy.

Nagrody wyślemy drogą pocztową na adres szkoły.

 

Nasze podziękowania kierujemy do uczniów:

Szkoły Podstawowej nr 6 w Legnicy, Szkoła Podstawowa w Świerżach, Szkoła Podstawowa w Orzyszu, Szkoła Podstawowa w Lubeni, Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie, Szkoła Podstawowa nr 17 im. w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Długiem, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kośmidrach, Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicyktórzy wzięli udział w naszym Konkursie na Szkolnych Blogach.

Dziękujemy także opiekunom SKO z powyżej wymienionych szkół, którzy zachęcili swoich podopiecznych do udziału w Konkursie.

 img

 imgimgimgimg

224
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 6
  • 1
Komentarze