15.03.2022

Zaplanuj swój udział w Teście wiedzy SKO

Lokatka i Hatetepes na Blogu SKO informują:

Poznaj najważniejsze informacje na temat tej inicjatywy oraz dowiedz się co zrobić, aby zostać Mistrzem wiedzy SKO.

Start Testu wiedzy SKO planowany jest na 20 kwietnia 2022 r. W teście będą mogły uczestniczyć wszystkie dzieci, które nie ukończyły 13 lat – bez względu na posiadanie konta SKO.

Biorąc udział w teście:
• wesprzesz swoją szkołę w staraniach o nagrodę w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli (za dobry wynik osiągnięty w teście szkoła może otrzymać aż 20% punktów możliwych do zdobycia w Konkursie),
• zyskasz szansę na otrzymanie pamiątkowego dyplomu Mistrza wiedzy SKO.

Ponadto każdy rozwiązany Test, to dla Ciebie szansa na zdobycie wiedzy oraz utrwalenie wiadomości z dziedzin przydatnych w dorosłym życiu, np. ekologii, oszczędzania, zdrowego stylu życia, cyberbezpieczeństwa.

imgCo warto wiedzieć na temat testu?

1. Czas trwania testu
20 kwietnia 2022 r. – 20 maja 2022 r.
Po tej dacie również będzie można przystąpić do Testu, jednak jego wynik nie będzie uwzględniony w ramach Konkursu SKO.

Ważne: z przyczyn niezależnych, data uruchomienia testu może ulec zmianie, dlatego koniecznie zaglądaj na blog SKO. W tym miejscu będziemy publikowali najważniejsze informacje.

2. W jaki sposób przystąpić do testu?
Test przeprowadzony zostanie w formie elektronicznej, na specjalnej stronie internetowej. W wyjątkowych przypadkach (np. z powodu braku dostępu do urządzenia z internetem) będzie możliwe wykonanie testu w formie papierowej. O szczegółach poinformuje Cię Twój Nauczyciel-Opiekun SKO.

3. Gdzie szukać informacji, które pomogą w przygotowaniu do testu?
W przygotowaniu do testu pomoże Ci specjalnie przygotowany sylabus. Znajdziesz w nim zagadnienia, które mogą pojawić się w teście oraz wskazówki, gdzie szukać potrzebnych informacji. Dzięki niemu test będzie dla Ciebie przyjemny i przyniesie Ci dużo satysfakcji.

Sylabus - materiał do pobrania

Już dziś rozpocznij przygotowania do ogólnopolskiego Testu wiedzy SKO. 


0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 5
  • 13