30.04.2019

Wielkanocne kartki świąteczne na kiermaszu wielkanocnym

czyli pomagamy chorym i niepełnosprawnym Sursum Corda

Na stoisku SKO podczas kiermaszu przed Wielkanocnymi Świetami pojawiła się informacja: "Mamy dla Ciebie świąteczne kartki, których moc jest podwójna. 
Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie lub Twojej Firmie czy Instytucji. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują,
chorym i niepełnosprawnym z prowadzonego przez nasze stowarzyszenie programu "Na Ratunek"." (http://www.sc.org.pl/projekty/swiatecznekartkidobroczynne/).

 

I tak jak w grudniu 2018 r., nasza kwietniowa pomoc w formie sprzedaży kartek Stowarzyszenia na rzecz chorych i niepełnosprawnych spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Zaledewie w kilka dni trwajacej akcji kartki zostały sprzedane. A pozyskane fundusze wspomogły działania Stowarzyszenia.

 

Jednocześnie chcemy się podzielić z osobami, które przyczyniły się do grudniowej akcji, że otrzymaliśmy podziekowanie za udział i pomoc podopiecznym Stowarzyszenia.

img

img

img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 8
  • 13
Komentarze