19.04.2021

TEST WIEDZY SKO czas start!

ROZWIĄŻ Test wiedzy SKO i zostań Mistrzem wiedzy SKO

 

Poznaj link do strony testowej i weź udział w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.

img

 

Po raz pierwszy w 86-letniej historii programu SKO PKO Banku Polskiego uruchomiono internetowy „Test wiedzy SKO”. W Teście może uczestniczyć zarówno dziecko, jak i dorosły. Bez względu na wiek oraz niezależnie od posiadania konta SKO.

 

Kliknij w poniższy link i weź udział w „Teście wiedzy SKO”!

 

www.pkobp.pl/test-sko/

 

 IM WIĘCEJ UCZESTNIKÓW I POZYTYWNYCH WYNIKÓW, TYM WIĘKSZE SZANSE NA NAGRODĘ DLA NASZEJ SZKOŁY I NASZYCH UCZNIÓW!!!

Podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły” wpisz 233

Twoi bliscy, np. rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, aby uruchomić Test, mogą skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera).

Ważne: test można rozwiązać na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, korzystając z wielu popularnych przeglądarek, z wyjątkiem Internet Explorer.

Każdy, kto odpowie prawidłowo na minimum 7 z 10 pytań otrzyma dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Jeśli nie uzyskasz 7 poprawnych odpowiedzi, będziesz mógł poprawić niektóre z nich, bez potrzeby ponownego rozpoczynania Testu :-).

A jeśli już rozwiążesz swój Test i masz apetyt na więcej, możesz do niego przystąpić jeszcze raz. Wystarczy, że podczas logowania na stronie testowej wpiszesz nową nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie kolejny zestaw pytań.

Nie zwlekaj, już dziś kliknij w link, sprawdź i utrwal swoją wiedzę I WYGRAJMY RAZEM! 

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 8
  • 2