22.09.2021

Sonda wśród naszych uczniów

Samochodem czy pieszo? a może rowerem albo na hulajnodze?

Witajcie,

Wiecie, że wielu naszych uczniów jeździ do szkoły na hulajnodze albo rowerem? Sporo chodzi pieszo, choć są i tacy, których rodzice dowożą samochodem. Dzisiejszy dzień przypomina nam, że warto zadbać o środowisko i można czasem zamienić samochód na "nóżki", rower lub hulajnogę albo inny ekotransport ;)

Przypominamy, że na początku 2021 roku obok naszej szkoły powstały kryte parkingi dla rowerów i hulajnóg, zatem tym bardziej zachęcamy do korzystania, nie zapominając o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Ograniczajmy emisję dwutlenku węgla i pyłów zawieszonych :)

Razem możemy wiele ;)

 

P.S. A Ty jaki transport zazwyczaj wybierasz? Napisz w komentarzu.

95
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 18
  • 3
Komentarze