04.03.2016

Językowe łamanie głowy...

...czyli konkurs Fox.

 

img

1 marca w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Fox z języka angielskiego, była to jego XVI edycja. Brało w nim udział 14 uczniów z klas 4-6. Aby przystąpić do konkursu uczniowie musieli przeczytać następujące książki; w grupie Kittens (3-4 klasy) "The Short Necked Giraffe", a w grupie Bunnies (5-6 klasy) "Gulliver in Lilliput”.Główną nagrodą w konkursie jest udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników z kategorii Kittens II - Eagles I, a dla uczestników z bardzo dobry i dobrym wynikiem przewidziane są nagrody rzeczowe. Trzymamy kciuki w oczekiwaniu na wyniki konkursów. Wierzymy, że uda się naszym uczniom odnieść sukces :)

 

źródło obrazka: http://dabrowskajezyki.cba.pl/

1
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 4
  • 13
Komentarze