1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

holeSzKOświerklany

holeSzKOświerklany

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach. Nasza szkoła uczy ponad 400 uczniów, naszym patronem jest miejscowy artysta malarz. Realizujemy dużo projektów i programów, mamy wiele zajęć rozwijających nasze uzdolnienia, chętnie bierzemy udział w różnorodnych konkursach, lubimy podejmować działania z własnej inicjatywy i co najważniejsze oszczędzać:) W naszej szkole SKO działa już ponad 20 lat!

Wielkanocne kartki świąteczne na kiermaszu wielkanocnym

czyli pomagamy chorym i niepełnosprawnym Sursum Corda

1

Nasze PCK dla Maksia

Taki oto prezent sprawiliście Maksiowi biorąc udział w naszym świątecznym kiermaszu organizowanym przez Szkolne Koło PCK

1

U nas zdrowo i sportowo w kwietniu

Nasi uczniowie tworzą dla innych plakaty z cennymi informacjami,pomysłami do wykorzystania w życiu,by czynić je zdrowszym,by być bardziej fit 😉 by zdrowo odżywiać, by uprawiać sport..nasi nauczyciele zadbali o gazetki informujące uczniów w tematyce zdrowia.

2

Opiekunki w akcji Game-X-Reaktywacja

Przy okazji Szkolnych Dni Promocji Zdrowia,Ekologii i Bezpieczeństwa nasze opiekunki przeprowadziły zajęcia z zakresu uzależnień behawioralnych z uczniami klasy 8 A (29kwietnia)i 8 C (30kwietnia) metodą EDUTAINMENT..Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywce A co najważniejsze w pods ...

0

GAME-X-REAKTYWACJA

Czyli edukacyjna gra planszowa- program profilaktyczny w zakresie uzależnień behawioralnych metodą EDUTAINMENT.

1

Makulatury zbiórka...

...Dbamy o nasze środowisko

0

15 minut - nasz rekord biznesowy

... Czyli własnoręczne wypieki na kiermaszu wielkanocnym SKO

0

O naszej placówce na fb OSP Jankowice

... Czyli podsumowanie zbiórki MISIE

0
1