15.05.2015

„ZPD – Zatrzymaj się – Pomyśl – Działaj”...

...Czyli Ratujemy Ludzkie Życie

30 marca 2015r. o godz. 8.00 odbył się w naszej szkole I etap Wojewódzkiego Konkursu Udzielanie Pierwszej Pomocy „ZPD – Zatrzymaj się – Pomyśl – Działaj”. Chętni uczniowie, a zapisało się ich 15 zmierzyli się  z testem. Test nie należał do łatwych, ponieważ był wielokrotnego wyboru. Uczniowie, za każdą dobrą odpowiedź otrzymywali 1 punkt, za złą 1 punkt był odejmowany.

copy2_of_kwiecie2015005.JPG

Maksymalną liczbę punktów zdobył uczeń klasy VI c – Szymon Szulik, II miejsce zdobyła Wiktoria Błońska z klasy IVc, a III miejsce – Wiktoria Wolny z klasy VIc.

Szymon został zgłoszony do II etapu i zakwalifikował się.

29 kwietnia w Raciborzu odbył się II etap – finał Wojewódzkiego Konkursu Udzielanie Pierwszej Pomocy „ZPD – Zatrzymaj się – Pomyśl – Działaj”. Nasz reprezentant zmierzył się z testem przygotowanym przez specjalistów z pierwszej pomocy i świetnie przeszedł część praktyczną. W ostatecznej punktacji Szymon zajął VI miejsce! Gratulujemy sukcesu:)

wrczanienagrdnakonkursie.JPG

 

VImiejscenaVIIWojewdzkimKonkursiePierwszejPomocy.JPG

 

CCF20150518_00001.jpg

Podczas Dni Promocji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Ekologii swoje umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy mogli spróbować również inni uczniowie naszej szkoły. Zobaczcie sami:

copy_of_DSC_0173.JPG

 

DSC_0178.JPG

 

DSC_0179.JPG

 

DSC_0181.JPG

 

copy_of_DSC_0183.JPG

 

DSC_0184.JPG

4
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 9
  • 5
Komentarze