27.11.2011

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - 14 - 20 listopada 2011

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości zorganizowany w dniach 14 - 20 listopada 2011r. W ramach tego wydarzenia uczniowie naszej szkoły S.P. 199 im. J. Tuwima wzięli udział w projekcie OTWARTA FIRMA - Poznajemy zawody w miejscu pracy (kl. I - III), OTWARTA FIRMA - Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy (kl. IV - VI). Uczniowie naszej szkoły odwiedzili Bank PKO przy ul. Gorkiego 10/12 w Łodzi. kl. Ic - wych. p. Agata Rosłonek kl. IIIc - wych. p. Agnieszka Kibitlewska kl. Vd - wych. p. Agnieszka Poteraj kl. IIc - wych. p. Jolanta Krzyżańska Uczniowie zapoznali się ze specyfiką stanowisk pracy banku, zakresem obowiązków. Uczniowie wykonywali proste zadania, pozyskali informacje nt. predyspozycji, wymaganego wykształcenia i niezbędnych umiejętności. Uczniowie mieli okazję poznania praktycznej strony funkcjonowania banku, pracy na różnych stanowiskach. Są to miłe chwile i niezapomniane przeżycia.

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 13
  • 21