1 2 3 następna ostatnia

Kto wygrał w konkursie "SKO Blog Miesiąca"?
Poznaj laureatów marcowej edycji.
27
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - FESTYN RODZINNY

Dnia 01.06.2019 roku o godz. 15:00  w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim odbył się Dzień Otwarty - Festyn Rodzinny pod hasłem „ŻYWIOŁÓW MOC”

1

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE EKOMIASTO"

15 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznem Miasta i Gminy zostały wręczone nagrody za udział w Gminnym Konkursie "Moje Ekomiasto".

0

X edycja akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa Grabownie Wielkim włączyła się w akcje ratowanie polskich  nekropoli pozostawionych za wschodnią granicą .

0

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY Z OPERONEM

09.05.2019 o godz. 9:00 uczniowie klasy III naszej szkoły przystapili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji z OPERONEM.

0

APEL Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA

We wtorek 30 kwietnia odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

0

SADZENIE DRZEW - NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Lasy Państwowe, które w tym roku świętują 95 - lecie istnienia, zaprosiły do posadzenia  własnego drzewka w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY. Została ona zainicjowana przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę i ma uświadomić stulecie odzyskania niepodległości. Od 26 kwietnia w sie ...

0

Gminny Dzień Ziemi pod hasłem „Cztery żywioły na straży Twardogórskiej Gminy”.

W tym dniu swoją obecnością szkołę zaszczycili: reprezentacje szkół i przedszkoli gminy Twardogóra wraz z dyrektorami i nauczycielami, władze lokalne i samorządowe z Burmistrzem Miasta i Gminy Twardogóra panem Pawłem Czulińskim, zaproszeni goście wraz z gościem specjalnym, panem dr Józefem Krawczyki ...

0

POGADANKA O ZDROWYM STYLU ŻYCIA

12 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się pogadanka na temat zdrowego stylu życia.

0

DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA

9 kwietnia odbył się  w naszej szkole DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA, który promował wśród uczniów całej szkoły zdrowe odżywianie

0

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

5 kwietnia 2019 roku w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Oleśnickich odbyła się siódma edycja Powiatowego Konkursu wiedzy o zdrowiu dla uczniów szkół podstawowych.

0
1 2 3 następna ostatnia