1 2 następna ostatnia

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
7
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

SPRZATANIE TERENU SZKOŁY

Uczniowie naszej szkoły dbają o to, żeby teren wokół niej był czysty i zadbany.

4

ANDRZEJKI

„Andrzeju nasz dobrodzieju dobrą wróżbę daj” Andrzejki to tradycja ludowa ale również nasza tradycja szkolna. 24 listopada 2016 roku dzieci klas 0-III przeniosły się w zaczarowany świat magii i wróżb.

0

WYCIECZKA DO ZAMKU W OLEŚNICY

W poniedziałek 14 listopada o godz. 8.30 uczniów klas 0-III nie przywitał szkolny dzwonek,a sygnał pociągu wjeżdżającego na peron.

1

11 LISTOPADA - ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe Święto Niepodległości w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim uczczono podczas uroczystego apelu w czwartek 10 listopada 2016 roku.

0

ŚNIADANIE DAJE MOC

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania dnia 8 listopada 2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim wzięli udział w akcji ŚNIADANIE DAJE MOC. Program edukacyjny działa w Polsce już 6 lat, a powstał w celu zwiększania świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli ...

0

ŚLUBOWANIE I KLASY

Dzień 21 października był szczególnie wyjątkowy dla uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim. Pierwszoklasiści tego dnia zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej.

0

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2016 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji.

0

WYCIECZKA DO CHORZOWA DLA SKO-WICZÓW

30 września 2016 r. - 38 uczniów naszej szkoły wraz z p. dyr. Renatą Szmajek oraz opiekunem SKO P. Małgosią Nogą wybrało się na wycieczkę do Chorzowa.

0

DZIEŃ CHŁOPCA UCZCIĆ CZAS

30 września to ważne święto w szkolnym kalendarzu. Świętują w tym dniu chłopcy, którzy obdarowywani są prezentami.

0

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

28 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły podjęli decyzję i wyrazili ją oddając swój głos podczas wyborów do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

0
1 2 następna ostatnia