1

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”
Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!
41
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

ANDRZEJKI

Hokus – pokus, czary - mary, niech się spełnią andrzejkowe czary Dzień 26 listopada w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim przyniósł uczniom wiele niespodzianek i atrakcji.

1

MATEMATYCZNY TRIATHLON

W naszej szkole ruszył ogólnopolski konkurs - TRIATHLON MATEMATYCZNY.

1

GÓRA GROSZA

Kolejna edycja tej akcji.

4

GAZETKA SKO

80 lat SKO - taka wystawa ma miejsce we Wrocławiu.

1

BANK W SZKOLE :-)

Bank - a dokładnie panie z banku PKO BP S.A.: p. Renata Ziółkowska i p. Ewa Leszczyńska-Kołacka odwiedziły naszą szkołę.

5

PAMIĘTAMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

W piątek 30 października 2015r. uczniowie szkoły wyruszyli wraz z wychowawczyniami na cmentarz.

5

ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI - 11 LISTOPADA

Pisk orła Białego. Dnia 10 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się apel poświęcony najważniejszemu polskiemu świętu narodowemu. Apel z okazji Święta Niepodległości przygotowali uczniowie z klasy IV pod kierunkiem pani E. Łączewnej i pani A. Dżugaj.

2

WYCIECZKA DO BANKU

W czwartek 29 października my - SKO-wicze wraz ze swoimi opiekunkami: p. Małgorzatą Nogą i Bożeną Choła-Boruszkowską wybraliśmy się do twardogórskiego oddziału Banku PKO BP.

13

GAZETKA BAZGROŁEK 1

Minęły dwa miesiące nauki. Pod koniec października ukazał się pierwszy numer szkolnego pisemka "Bazgrołek".

1
1