1 2 3 następna ostatnia

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

WIGILIE KLASOWE I SZKOLNE JASEŁKA

„Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła, co spełnia marzenia. To właśnie magia świąt Bożego Narodzenia!”

2

ZBIÓRKA DARÓW DLA POLAKÓW NA KRESACH - ogólnopolska akcja charytatywna Rodacy Bohaterom

To już piąta edycja akcji charytatywnej Rodacy Bohaterom, w ramach której na święta Bożego Narodzenia pomoc trafi do Polaków na Kresach.

0

ŚWIATECZNY KIERMASZ

Członkowie szkolnego koła SKO we współpracy z nauczycielami świetlicy przygotowali kiermasz prac, które własnoręcznie przygotowali na zajęciach. Można było kupić kartki, choinki, bombki, świeczniki, gwiazdy.

0

WIZYTA MIKOŁAJA

Szóstego grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każde dziecko prezent dostanie.

0

SPOTKANIE EDUKACYJNE W BANKU PKO

30 LISTOPADA 2018 roku uczniowie klasy II odwiedzili Bank PKO w Twardogórze.

0

ANDRZEJKI

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w przeddzień imienin św. Andrzeja, stąd też pochodzi nazwa tego obyczaju. Jest to okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw zanim nadejdzie adwent.

0

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z ZAKRESU PROFILAKTYKI DLA KLAS VII-VIII - dopalacze

23 listopada pani Anna Górna z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Oleśnicy poprowadziła zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas VII-VIII na temat uzależnień od substancji psychoaktywnych w postaci dopalaczy. 

0

SPOTKANIE EDUKACYJNE Z ZAKRESU PROFILAKTYKI DLA KLAS IV-VI - zdrowy styl życia

23 listopada gościem w naszej szkole była pani Anna Górna z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Oleśnicy. Głównym tematem spotkania był zdrowy styl życia.

0

SZKOLENIE PROFILAKTYCZNE DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI O DOPALACZACH I ŚRODKACH PSYCHOAKTYWNYCH - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

14 listopada policjanci z Komendy w Twardogórze przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim. Mundurowi szczególną uwagę poświęcili zagrożeniom związanym z zażywaniem dopalaczy, środków psychoaktywnych i regulacjami prawnymi z zakresu narkomanii.

0

11 LISTOPADA

"....Ojczyzno moja, ziemio umiłowana, ukochana ziemio" - Jan Paweł II 11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina dążenie Polaków do odzyskania niepodległości. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię upamiętniającą 100 rocznicę ...

0
1 2 3 następna ostatnia