26.03.2011

O twórczej pracy naszych uczniów cz.1

Czyli jakie mamy sposoby na propagowanie idei oszczędzania.

Lubiący zabawę i zdrową rywalizację uczniowie naszej szkoły zainteresowali się ogłoszonym  konkursem : „Twój pomysł na skarbonkę”. Podczas dostarczania prac szkoła nasza została dosłownie zbombardowana różnego rodzaju puszkami na przedmioty brzęczące lub szeleszczące :>. Dominowały te w formie zwierzątek, wykonane przede wszystkim z surowców wtórnych. Ich różnorodność i pomysłowość przyciągały wzrok niejednej osoby. Dziwić może fakt, że mimo naprawdę różnych form prac, szkolny etap wygrała stara, dobra różowa świnia. Ten sam prosiak zajął także 3 miejsce w etapie powiatowym, z czego jesteśmy bardzo dumni (no, bardzo dumni, ale nie pękamy ;) ).

 

SDC11016.JPG
A oto zwycięska skarbonka (pośrodku) obok innych prac które napłynęły do szkoły w Paarach.

SDC11020.JPG
A tu... małe zbliżenie ;) Może u niektórych być biała, jednak naprawdę jest bladoróżowa :)

3
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 14
  • 15
Komentarze