1

Phishing – wszystko co warto wiedzieć, aby ustrzec się przed nim
Phishing to metoda oszustwa. Cyberprzestępcy rozsyłają, np. za pomocą wiadomości e-mail, smsów wiadomości na komunikatorach internetowych, informacje, które przypominają oficjalną korespondencję, np. banku, dostawcy poczty elektronicznej, portali aukcyjnych.
5
Blog SKO

DWUNASTKA

DWUNASTKA

Największy Sympatyk Bloga Dwunastka

I po urodzinach:) Wpis "Wkrótce urodziny" zgromadził wielu nowych sympatyków naszego bloga. Najwytrwalszym okazał się Bartłomiej Gierczak z kl. IV b. Za oszczędnościowe polubienia otrzymał w dowód wdzięczności tablet, a pozostali sympatycy słodkie niespodzianki!Pozdrawiamy serdecznie:)

41

Aktualności PKO BP

Konkursy! Święto Niepodległości z PKO Bankiem Polskim

40

Wizyta uczniów z Litwy w tomaszowskiej "Dwunastce"

listopada Szkołę Podstawową nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odwiedzili uczniowie z Gimnazjum w Zujunach na Litwie. Wizyta ma związek z nawiązaniem współpracy przez obie placówki w ramach projektu „Razem dla Edukacji. Rodzina Polonijna” współfina ...

5

Uroczyste świętowanie Rocznicy Odzyskania Niepodległości w SP 12

9 listopada to dzień, który w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim upłynął bardzo uroczyście. Odbyła się bowiem niecodzienna akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

4

Aktualności Banku PKO BP

Tych, którzy oszczędzają w SKO są tysiące. Nauczycieli, którzy im w tym pomagają można odnaleźć w co trzeciej szkole podstawowej. PKO Bank Polski nagrodził wybitnych pedagogów-zwycięzców Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

37

Europejski Tydzień Kodowania

30 października w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania odbyły sie w naszej szkole pokazowe lekcje z robotami. W zajęciach uczestniczyli uczniowie z klas pierwszych i oddziału zerowego.

3

Światowy Dzień Origami

24 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Origami.

6
1