1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

DWUNASTKA

DWUNASTKA

Największy Sympatyk Bloga Dwunastka

I po urodzinach:) Wpis "Wkrótce urodziny" zgromadził wielu nowych sympatyków naszego bloga. Najwytrwalszym okazał się Bartłomiej Gierczak z kl. IV b. Za oszczędnościowe polubienia otrzymał w dowód wdzięczności tablet, a pozostali sympatycy słodkie niespodzianki!Pozdrawiamy serdecznie:)

41

Aktualności PKO BP

Konkursy! Święto Niepodległości z PKO Bankiem Polskim

40

Wizyta uczniów z Litwy w tomaszowskiej "Dwunastce"

listopada Szkołę Podstawową nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odwiedzili uczniowie z Gimnazjum w Zujunach na Litwie. Wizyta ma związek z nawiązaniem współpracy przez obie placówki w ramach projektu „Razem dla Edukacji. Rodzina Polonijna” współfina ...

5

Uroczyste świętowanie Rocznicy Odzyskania Niepodległości w SP 12

9 listopada to dzień, który w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim upłynął bardzo uroczyście. Odbyła się bowiem niecodzienna akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

4

Aktualności Banku PKO BP

Tych, którzy oszczędzają w SKO są tysiące. Nauczycieli, którzy im w tym pomagają można odnaleźć w co trzeciej szkole podstawowej. PKO Bank Polski nagrodził wybitnych pedagogów-zwycięzców Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

37
1 2 3 następna ostatnia