24.09.2022

Weekendowy fakultet z SKO

wrzesień 2022

Niezwykły i wyjątkowy bieg

To już dzisiaj, 12 miast, 12 stadionów lekkoatletycznych, tysiące zawodników i setki tysięcy złotych dla najbardziej potrzebujących. Taki będzie 6. PKO Bieg Charytatywny – wydarzenie, które nie tylko promuje bieganie, ale porusza serca.

W zamian za zaangażowanie uczestników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki, które wesprą opiekę psychologiczną tam, gdzie zapotrzebowanie na nią jest szczególnie wysokie, czyli w domach dziecka i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

6. PKO Bieg Charytatywny pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem” wystartuje dzisiaj, 24 września. W tym roku będzie można pobiec w Łomży, Biłgoraju, Stalowej Woli, Zakopanem, Rypinie, Ostródzie, Sieradzu, Sochaczewie, Koszalinie, Zielonej Górze, Polkowicach i Katowicach. 

 W tym roku pobiegniemy grupą 13 uczniów w Zielonej Górze. 

Bieg Charytatywny Młodych zostanie  rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria (dystans 100 m) – 1-6 lat, II kategoria (dystans 200 m) – 7-9 lat i III kategoria (dystans 400 m) – 10-13 lat. Każda z kategorii będzie miała swojego zwycięzcę. Każdy z nas też otrzyma medal i koszulkę.

Taką koszulkę otrzymają uczestnicy

Podgląd oficjalnej koszulki PKO Bieg Charytatywny

Relacja z uczestnictwa naszych uczniów w tym biegu już w poniedziałek.

 
40
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 5
  • 14
Komentarze