23.10.2019

Warszawska gala SKO

październik 2019

18 października 2019r. w  Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala finałowa Konkursu dla Opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyła Opiekunka SKO z naszej szkoły - Monika Twardziak-Kocik wraz z Dyrektorem 1. Oddziału PKO BP w Szprotawie - Panem Czesławem Szczepanikiem oraz Opiekunem z ramienia PKO BP w Szprotawie - Panią Urszulą Langier.

Galę poprowadził już po raz kolejny Pan Maciej Kurzajewski - znany prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy.

Opiekunka SKO odebrała z rąk Wiceprezesa Zarządu PKO BP - Pana Jana Emeryka Rościszewskiego oraz Pani Małgorzaty Kocoń - dyrektora Biura Młodego Klienta w PKO Banku Polskim Srebrną Odznakę.

Po części oficjalnej wysłuchaliśmy wykładu Pana Tomasza Rożka pt. "Złożoność" - doktora nauk fizycznych oraz dziennikarza naukowego, a także popularyzatora nauki.

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg 

Pięknie dziękujemy Organizatorom za wyróżnienie naszej szkoły i możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej uroczystości, za miłą atmosferę i niezapomniane chwile, które dane nam było przeżyć w Stolicy oraz za możliwość spotkania z Opiekunami SKO z całej Polski.

Ze swojej strony chciałabym podziękować Dyrekcji  za wsparcie i pomoc w realizacji wszystkich działań, oraz naszym opiekunom z ramienia PKO BP w Szprotawie -  Dyrektorowi - Panu Czesławowi Szczepanikowi oraz Pani Uli Langier, za pomoc i współpracę w ramach SKO.

Podziękowania należą się także uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły, którzy wspierają naszego Dwójkowego Bloga.

Ta nagroda jest również dla Was.

Opiekun SKO - Monika Twardziak-Kocik :)

94
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 25
  • 16
Komentarze