13.06.2019

Uczniowie oszczędzali i na Zieloną Szkołę pojechali

czerwiec 2019

W dniach od 28 maja do 2 czerwca grupa 45 uczniów z klas II-V z naszej szkoły wyjechała na Zieloną Szkołę do Rewala. Podczas pobytu nad morzem mieliśmy wiele atrakcji.

29 maja, w parku linowym pokonywaliśmy swój strach i sprawdzaliśmy swoje umiejętności podczas wspinania się na trasach o zróżnicowanym stopniu trudności.

Kolejnego dnia odwiedziliśmy miasteczko rozrywki -Dziki Zachód w Zieleniewie. Tam spotkaliśmy prawdziwych kowboi, odwiedziliśmy saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczyliśmy westernowe show. Mieliśmy przejażdżkę autem terenowym, siedzieliśmy też na mechanicznym byku rodeo. 

31 maja,  poszliśmy spacerkiem do Trzęsacza, aby zobaczyć ruiny kościoła gotyckiego. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece.

1 czerwca pojechaliśmy kolejką wąskotorową do Niechorza, by wejść na Latarnię Morską i podziwiać z tej wysokości polskie morze. Następnie oglądaliśmy różne gatunki motyli w Motylarni, a na koniec odwiedziliśmy Park Miniatur Latarni Morskich. Po obiedzie poszliśmy nad morze i budowaliśmy zamki z piasku, a zamiast kolacji czekało na nas ognisko i pieczenie kiełbasek.

W niedzielne popołudnie zmęczeni ale szczęśliwi powróciliśmy do Szprotawy.

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

 

77
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 6
  • 20
Komentarze