03.12.2019

Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

grudzień 2019

26 listopada 2019 r. odbył się konkurs wiedzy o ruchu drogowym „Bezpieczna droga do szkoły”, adresowany do uczniów klas I-IV naszej szkoły.

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym pn. „Bezpieczna droga do szkoły” był jednym z działań w ramach projektu partnerskiego „Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez zastosowanie systemu uspokajania ruchu w obrębie przejść dla pieszych”, realizowanego przez gminę z Komisariatem Policji w Szprotawie. 

Głównym celem konkursu było sprawdzenie poziomu znajomości elementarnych przepisów ruchu drogowego oraz zasad zachowania się na drogach, określenie stopnia przygotowania dzieci do samodzielnego uczestnictwa w ruchu drogowym, sprawdzenie opanowania umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrożenia oraz wyrabianie umiejętności przewidywania skutków niewłaściwego zachowania na drodze.

29 listopada laureaci odebrali nagrody z rąk pełniącej funkcję Burmistrza Szprotawy Pani Ewy Gancarz.

Za uczestnictwo w konkursie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy. Zwycięzcy w kategorii klas I-IV otrzymali nagrody rzeczowe: I miejsce w kategorii klas I zdobyła Angelika W., klas II - Amelia P., klas III - Wojciech G., klas IV - Oliwia G.

Laureatom gratulujemy!

imgimgimgimgimgimgimgimg

136
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 13
  • 11
Komentarze