22.12.2022

Gala finałowa SKO

grudzień 2022

16 grudnia 2022r. w  Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa Konkursu dla Opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności, w której uczestniczyła Pani Dyrektor - Agnieszka Śliwińska oraz Opiekunka SKO - Pani Monika Twardziak-Kocik.

img

                         Galę poprowadził Pan Tomasz Wolny - znany prezenter telewizyjny.                                              img

Spotkanie rozpoczął Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Rynku Detalicznego i Bankowość Międzynarodową - Pan Maks Kraczkowski, który podziękował nauczycielom za zaanagażowanie w Program SKO.

img

Również Pani Małgorzata Kocoń - Dyrektor Biura Młodego Klienta w PKO Banku Polskim wyraziła swoją  wdzięczność dla opiekunów SKO za poświęcany czas oraz  kreatywność w realizacji Programu SKO w swoich szkołach.

img

Po oficjalnych przemowach przyszedł czas na wręczenie symbolicznych czeków dla Dyrektorów z trzech najlepszych szkół w Polsce.

Pani Agnieszka Śliwińska odebrała z rąk Pana Maksa Kraczkowskiego czek na 10 000 zł.

imgimgimg

Potem przyszedł czas na wręczenie Odznak SKO zaproszonym nauczycielom.

Pani Monika Twardziak-Kocik z rąk Pani Małgorzaty Kocoń odebrała Złotą Odznakę. 

 imgimg

Po części oficjalnej wysłuchaliśmy wykładu prof. UAM dr. hab. Jacka Pyżalskiego m.in. o nieoczywistych aspektach kompetencji cyfrowych w kontekście młodych pokoleń.     

img  

Na koniec tego wyjątkowego spotkania wysłuchaliśmy recitalu Katarzyny Stankiewicz, która zaśpiewała swoje znane piosenki w niezwykle nastrojowych aranżacjach na fortepian, przy którym zasiadł Piotr Mania.

 imgimg

Pięknie dziękujemy Organizatorom za wyróżnienie naszej szkoły i możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej uroczystości, za miłą atmosferę i niezapomniane chwile, które dane nam było przeżyć w Stolicy oraz za możliwość spotkania z Opiekunami SKO z całej Polski.

Ze swojej strony chciałabym podziękować Dyrekcji  za wsparcie i pomoc w realizacji wszystkich działań, oraz naszym opiekunom z ramienia PKO BP w Szprotawie -  Dyrektorowi - Panu Czesławowi Szczepanikowi oraz Pani Uli Langier, za pomoc i współpracę w ramach SKO.

Podziękowania należą się także uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły, którzy wspierają naszego Dwójkowego Bloga.

Ta nagroda jest również dla Was.

 

Opiekun SKO - Monika Twardziak-Kocik :)

                                                                                                                     

232
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 12
  • 5
Komentarze