17.09.2018

Biegaliśmy dla dzieci

wrzesień 2018

W sobotę, 15 września 2018r., 32 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w  4. PKO  Biegu Charytatywnym Młodych pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. W tym roku pojechaliśmy do Wrocławia ze względu na to, że to miasto leży najbliżej Szprotawy ( nie ważne gdzie, najważniejsze, że w szczytnym celu - każde okrążenie przeliczone zostało na złotówki, które Fundacja PKO BP przekazała na posiłki dla potrzebujących dzieci)).

Znalezione obrazy dla zapytania pko bieg charytatywny młodych

Przez cały tydzień kompletowaliśmy drużynę chętnych uczniów z klasy drugiej, czwartej, piątej oraz szóstej, potem zorganizowaliśmy autobus, zarejestrowaliśmy się on-line i czekaliśmy z niecierpliwością na sobotni wyjazd.

Tego dnia pogoda nie zawiodła nas i sprzyjała bieganiu, nasze humory również, bo wiedzieliśmy, że nie liczy się zajęte przez nas miejsce tylko to, że biegniemy po to, aby pomóc potrzebującym dzieciom.

Po przyjeździe na stadion pobraliśmy numery, koszulki i pakiety startowe dla naszych uczniów. 

imgimg

Przed startem odbyła się krótka rozgrzewka.

img

Nasi uczniowie biegali w dwóch kategoriach wiekowych: 7-9 lat oraz 10-12 lat.

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

Zmęczeni ale szczęśliwi zameldowaliśmy się na mecie, gdzie każdy z nas otrzymał piękny medal.

imgimg

imgimg

imgimg

Nasza wspaniała drużyna "SZPROTAWSKA DWÓJECZKA" z medalami na ściance.

img

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu już po raz drugi i dołożyć naszą cegiełkę dla potrzebujących. 

imgimgimgimgimgimg

Dziękuję Pani Bogusi i Pani Dyrektor oraz Mamom naszych uczniów: Pani Eli, Asi, Jagodzie i Gabrysi za pomoc i zaangażowanie oraz wspólnie spędzony czas. 

46
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 3
  • 6
Komentarze