01.02.2013

SPOTKANIE Z GRZEGORZEM KRYCHOWIAKIEM

Reprezentant Polski pochodzi z naszej gminy

 

28 grudnia 2012r. wielu uczniów naszej szkoły udało się z rodzinami do Mrzeżyńskiego Centrum Sportu, gdzie o godzinie 16 spotkali się z piłkarzem polskiej reprezentacji Grzegorzem Krychowiakiem. Młody piłkarz pochodzący z Mrzeżyna, a grający od wielu lat we Francji jest wzorem dla wielu uczniów naszej szkoły. Całą imprezę zorganizował pracujący w Urzędzie MiG Trzebiatów oraz trener naszych młodych "Orlików" pan Marcin Wawiórko. Do mrzeżyńskiej halii przybyło ponad 400 osób, dla naszych mieszkańców był zorganizowany transport do Mrzeżyna. Podczas imprezy nasi najmłodsi uczniowie zagrali mecz, który sędziował pan Grzegorz Krychowiak. Do tego meczu bardzo długo przygotowywali się pod okiem trenera. Po ciężkim pojedynku nadszedł czas na zdjęcia i autografy. Nasze starsze Orliki zrobiły sobie zdjęcie z gościem i trenerem panem Stanisławem Kapciakiem. Na trybunach kibice rozciągnęli ogromną flagę Polski, a pan burmistrz Zdzisław Matusewicz podarował prezent i pogratulował naszemu wspaniałemu piłkarzowi.
MB

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 5
  • 9