30.06.2014

SKO w naszej szkole

W dniu 29 maja odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu SKO pod nazwą „Moja skarbonka". Uczniowie mieli wykonać pracę przestrzenną różnymi technikami. Jury konkursowe w składzie: p. L. Wiznerowicz-Gliwna, p. E. Sobieralska wyłoniło zwycięzców z klas 1 – 3:
I miejsce – Olga Gargulińska kl. I b
II miejsce - Bianka Dalmata kl. I b
III miejsce - Miłosz Machocki kl. II a i Oliwia Kukuła kl. III a
Z klas 4 – 6:
I miejsce – Kalina Kaczmarek kl. IV a
II miejsce Aleksandra Saja kl. IV a
III miejsce Aleksandra Kaczmarek kl. IV a
Zostali nagrodzeni również uczniowie, którzy systematycznie oszczędzali. Są to: Damian Stepaniuk I b, Cimcioch Oliwia II a, Lesner Karolina III a, Zaremba Mateusz III b, Dąbrowski Kacper IV a, Julia Florczak V b. Nagrody i upominki ufundował Bank PKO BP w Nowogardzie. Życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

SKO w naszej szkole
0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 1
  • 7