20.11.2017

PROJEKT ETWINNING W NASZEJ SZKOLE

Co to jest eTwinning? eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko) współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. Projekt eTwinning zakłada wymianę korespondencji w języku angielskim ze szkołami z Ukrainy, Łotwy, Hiszpanii oraz Norwegii. Klasa 4d biorąca udział w projekcie napisała listy, które zostały rozesłane do zaprzyjaźnionych szkół. Kartki, które otrzymała nasza szkoła w ramach współpracy można było podziwiać na wystawie obok sekretariatu na parterze w październiku. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, rusza kolejny projekt eTwinning. Chętne osoby mogą wykonać kartki świąteczne i napisać życzenia w języku polskim i angielskim. Gotowe kartki można przynosić do pani Martyny Daczkowskiej- osoby odpowiedzialnej za realizację projektu. Z niecierpliwością czekamy na kartki świąteczne ze szkół w całej Europie.

0