31.01.2014

Nastrojowy koncert w naszej szkole

Już od kilku lat w naszej szkole wspólnie ze szkolnym kołem CARITAS oraz TPD organizujemy Koncert Kolęd Granych i Śpiewanych. Zapraszamy do udziału w nim dzieci i młodzież z całego regionu ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Na naszej scenie każdy i duży, i mały może zaprezentować swoje umiejętności, a w nagrodę otrzymać gorące brawa publiczności. W tym roku swój udział w koncercie zapowiedziało czterdziestu ośmiu uczestników, którzy przygotowali znane i mniej znane kolędy, pastorałki, piosenki zimowe i świąteczne. Na wszystkich wykonawców czekał słodki poczęstunek, a dyplomy i czekoladowe upominki ufundowane przez Zarząd Miejski TPD były miłą niespodzianką. Już po pierwszym występie naszego szkolnego zespołu „Wiolinki” przypomniał się wszystkim nastrój minionych świąt i z wielkim spokojem oraz radością słuchaliśmy kolejnych utworów prezentowanych przez młodych artystów naszego koncertu.

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 1
  • 2