05.07.2013

Konkurs "Zimowe oszczędzanie"

Nasza szkoła otrzymała aparat fotograficzny

W środę 22 maja 2013 roku gościliśmy w naszej szkole Panią Mirosławę Lewandowicz, pracownika PKO Banku Polskiego w Koźminie Wielkopolskim, która przyszła wręczyć nam nagrodę, jaką udało nam się wygrać w konkursie „Zimowe Oszczędzanie z SKO”. Zima z SKO procentowała nagrodami! Wzięliśmy udział w rywalizacji dla szkół podstawowych i wygraliśmy 
APARAT FOTOGRAFICZNY !!! 423807aparatfotograficzny11.jpg
O końcowym sukcesie decydowały efekty popularyzacji SKO, czyli:
- liczba dzieci oszczędzających w SKO w szkole,
- suma środków zaoszczędzonych na rachunkach SKO uczniów w danej szkole.
Zakwalifikowaliśmy się do trzeciej grupy (szkoła od 301 uczniów) i znaleźliśmy się na 24 miejscu wśród 38 szkół nagrodzonych. Radość jest ogromna, ponieważ udało nam się pokonać pozostałe szkoły w Polsce, z którymi rywalizowaliśmy w konkursie.

0
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 15
  • 12