OSZCZĘDZANIE SIĘ OPŁACA! – SKO W AKCJI
Szkolna Kasa Oszczędności prężnie działa w naszej szkole, promując wśród uczniów nawyk oszczędzania oraz rozwijając wiedzę z zakresu edukacji finansowej. W ramach działalności SKO organizowane są różnorodne zajęcia i inicjatywy, które pomagają uczniom zdobywać praktyczne umiejętności związane z gospodarowaniem pieniędzmi. W ostatnim czasie uczniowie klas III, IV i V uczestniczyli w międzyklasowych konkursach „Matematyczne Bingo”. Wydarzenie połączyło naukę z dobrą zabawą, a uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności matematyczne. Nie zabrakło również twórczych wyzwań. Uczniowie klasy V przygotowali plakaty z hasłami zachęcającymi do oszczędzania. Wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią , a najciekawsze prace zostały nagrodzone.
