05.04.2018

Witamy wiosnę

21 marzec Dzień Wiosny
Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przywitali tegoroczną wiosnę, przybierając kolory tęczy.Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od występów artystycznych. Każda klasa wykonywała wybrany przez siebie utwór wraz z częścią taneczną. Pomysłowość uczniów nie miała granic. Po zaprezentowanych utworach odbyły się zawody sportowe. Na każdego zawodnika czekały słodkie upominki. W dalszej części dnia uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, by przygotować transparenty z hasłami witającymi wiosnę. Zgodnie ze zwyczajem młodsi uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę, wykonując tradycyjną marzannę. Dzień wiosny w naszej szkole zakończył się nad jeziorem, gdzie wszyscy uczniowie pożegnali zimę tańcząc i śpiewając radosne utwory. Wszyscy bawili się dobrze i z uśmiechem na twarzy zakończyli ten wyjątkowy dzień. A teraz z niecierpliwością czekamy, aby kalendarzowa wiosna stała się ciepła i pogodna.

2
Dodaj Komentarz
 • 20
 • 17
 • 16
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  37.7.xxx.xxx
  2018-04-06 07:03 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Witamy Was w piąteczek i jeśli jeszcze nie słyszeliście, to zapraszamy do wysłuchania ,,Piosenki o SKO" z 1956 r. w nowej odsłonie zespołu ,,NEONUTKI" z Orzysza.

  https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-orzysz/neonutki-ocalily-od-zapomnienia-piosenke-o-sko-z-1956-r/

  https://www.youtube.com/watch?v=HWsGbpQQl_8

  Jesteśmy ciekawi Waszej opinii.

 • MironaSKOBanknotWilkowo
  MironaSKOBanknotWilkowo
  178.36.xxx.xxx
  2018-04-05 22:32 | Temat: SKO
  ODPOWIEDZ

  Pozdrawiamy wiosennie

  z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i bocianich gniazd:))

  PS Miło mi zajrzeć na blog moich Krajan:):)))